Inwestycja

NOWOCZESNY BIUROWIEC
5-KONDYGNACYJNY, Z 2-POZIOMOWYM PARKINGIEM PODZIEMNYM

IMMOBILE K3 to  8.800 m2 powierzchni biurowych i handlowych w centrum miasta, zaledwie 100 m od Starego Rynku. Blisko najważniejszych instytucji administracji publicznej, banków, hoteli, uczelni i w sąsiedztwie ośrodków życia kulturalnego.
Niemal 2400 m2 powierzchni handlowo-usługowych to idealna lokalizacja dla kawiarni, restauracji, sklepów.
Usytuowane wzdłuż ulicy, z dogodnym dojazdem, miejscami parkingowymi, szerokim chodnikiem, zachęcają przechodniów do wstąpienia na drobne zakupy, czy dobrą kawę.

Funkcje budynku

REPREZENTATYWNE POWIERZCHNIE BIUROWE KLASY A

Reprezentatywne powierzchnie biurowe klasy A, o łącznej powierzchni  6200 m2, znajdują się na czterech kondygnacjach - od 1do 4 piętra. Wszystkie powierzchnie najmu dają możliwości dowolnego dostosowania do potrzeb najemcy, co pozwala elastycznie kształtować przestrzeń pracy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zastosowane rozwiązania techniczne i udogodnienia zapewniać będą najwyższy komfort pracy.

Zaprojektowane w budynku zielone tarasy z przepiękną panoramą bydgoskiej starówki, są idealnym miejscem, by chwilę złapać wytchnienie i nabrać energii do działania.

Lokalizacja

PLAC KOŚCIELECKICH - OD ZAWSZE MIEJSCE SPOTKAŃ

Plac Kościeleckich jest jednym z najważniejszych miejsc w Bydgoszczy.

To tu, niemal 1000 lat temu rozpoczynały się mury grodu. Tuż obok Kazimierz Wielki wybudował w XIV wieku murowany zamek otoczony fosą. Bydgoszcz od zawsze była istotnym punktem na szlakach handlowych renesansowej Polski. Potop szwedzki i zabory pruskie przyczyniły się do znacznych zniszczeń miasta, zaś uszkodzony w wyniku wojen zamek został skrzętnie rozebrany.

Plac Kościeleckich nie stracił jednak swego handlowego, biznesowego charakteru. To nadal było miejsce spotkań. Połączenie Starego Rynku z ewangelickim kościołem ulicą Magdzińskiego, wzdłuż której z początkiem XX wieku wybudowano nowoczesną halę targową, uczyniło z Placu Kościeleckich główny punkt bydgoskiego handlu. Biznes znowu staje się wizytówką placu.

Niewątpliwym atutem IMMOBILE K 3 jest właśnie ta lokalizacja. Blisko najważniejszych instytucji administracji publicznej, banków, hoteli, uczelni i w sąsiedztwie ośrodków życia kulturalnego.